خلاصه اخبار مسابقات هفته شانزدهم لالیگا و لیگ برتر انگلیس

مسابقات مهم لالیگا » رئال مادرید در برابر لچه قرار گرفت و در مسابقه ای پر فشار ریال مادرید با گل لوکا موتریچ 1بر هیچ جلو افتاد اما طولی نکشید که در نیمه دوم مسابقه لچه از نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رساند و در نهایت بازی مساوی 1-1 به اتمام رسید .

نکته جالب توجه این بود که کهکشانی ها و آبی اناری های کاتالانیا در هفته 16 لالیگا از کسب سه امتیاز ناکام موندند .

اتلتیکو مادرید تیمی مسنجم و باانگیزه که با خرید سوارز خط حمله زهر داری داره دیشب به مصاف ختافه رفت و توانست با تک گل ضربه سر لویس سوارز به برد و کسب سه امتیاز و در جایگاه اول جدول لالیگا قرار بگیرد .

مسابقات مهم لیگ برتر انگلیس » که دیشب دوباره به دلیل افزایش کورنا جهش یافته و جها جلو گیری از مبتلا شدن بازیکنان بازی تاتنهام و فولهام لغو شد .

لیورپول در خانه نیوکاسل در هفته 16 لیگ برتر انگلیس باز هم از کسب سه امتیاز ناکام ماند و مانند هفته پیش با مالیکت توپ 74 درصد مساوی کرد .

لازم به ذکر است لیورپول در جایگاه اول و منچستر یونایتد در جایگاه دوم لیگ برتر انگلیس قرار دارند .

One Reply to “خلاصه اخبار مسابقات هفته شانزدهم لالیگا و لیگ برتر انگلیس”

  1. زیدان کله **** هیچ پوخی نیست رونلدو رفت رئال تبدیل به ***** شد ، اون بارسلونا که اصلا بدرد فوتبال نمی خورن یه مشت مفت خور بی خاصیت هستن ، اون از لیورپول که اصلا لیاقت قهرمانی لیگ جزیره رو نداره امسال و به نظر من منچستر یونایتد قهرمان لیگ جزیره و اتلتیکو قهرمان لیگ لالیگا میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *