جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون مقابل آرسنال

سلام همه فوتبال دوستان

خبری جالب و خوب از انگلیس جایی که علیرضا جهانبخش قرار بود بدخشد اما اون طور که همه میخواستن نشد و نمیکت نشیی طولانی این فوتبالیست خوب کشورمون براش چالش های زیادی به همراه داشت اما علیرضا تسلیم نشد و با تلاش زیاد موفق شد خودش رو تا حدودی به سرمربی برایتون ثابت کنه و گراهام پاتر رو قانع کنه که در ترکیب بازی مقابل آرسنال اون رو نادیده نگیره و خبر خوب اینجاست که علیرضا جهانخش در ترکیب اصلی تیم برایتون امشب مقابل آرسنال بازی خواهد کرد.

توپچی های لندن با وجود فصل ضعیف خود به لطف پیروزی درخشان مقابل چلسی کمی جان گرفته اند و انگیزه زیادی برای غلبه بر برایتون دارند در حالی که تیم جهانبخش در این بازی خانگی امیدوار است که بتواند مثل بسیاری از بازیهای فصل به آرسنال زخم بزند و تیم قرمزپوش لندنی را آزار بدهد. در حقیقت آرسنال در این فصل نقاط ضعف زیادی داشته و در این فصل بیش از آن که مدعی کسب سهمیه باشد، خطر نزدیک شدن به منطقه سقوط را حس کرده است. در حقیقت اگر آرسنال در مقابل چلسی شکست می خورد، اخراج آرتتا قطعی بود اما مربی اسپانیایی به لطف این پیروزی درخشان فعلا صندلی خود را حفظ کرد اما همچنان بازیهای آرسنال در لیگ انگلیس تا زمانی که به نیمه اول جدول برسند، بازیهای مرگ و زندگی است و حق اشتباهی ندارند. به هر صورت جهانبخش که خاطره درخشش در مقابل دیگر تیم لندنی یعنی چلسی را در فصل گذشته دارد با انگیزه بالایی به بازی امشب می آید.

ترکیب برایتون در بازی امشب بدین شرح است: سانچز، وبستر، دانک، بیسوما، مک آلیستر، گراس، علیرضا جهانبخش، پروپر، برناردو، برن، ولتمن.

ترکیب آرسنال نیز در این بازی بدین ترتیب است: لنو، بیرین، هلدینگ، ماری، تیرنی، ژاکا، الننی، ساکا، اسمیت رو، مارتینلی، اوبامیانگ

8 Replies to “جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون مقابل آرسنال”

  1. هنوز فعال هستید خیلی دنبالتون گشتم امیدوارم بازم فعالیت کنید البته نمی دونم این سایت همون فوتبالا هست یا نه ؟ همون که مدیراش سریع جواب میدادن و آنلاین بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *